User protect (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Administer
vi: Quản lý

en: Operations
vi: Thao tác

en: Save
vi: Lưu

en: username
vi: tên đăng nhập

en: password
vi: mật khẩu

en: User
vi: Người dùng

en: status
vi: trạng thái

en: Role
vi: Vai trò

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: User management
vi: Quản lý người dùng

en: Permissions
vi: Quyền

en: e-mail
vi: thư điện tử
