User Protect (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Administer
ast: Alministrar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Save
ast: Guardar

en: username
ast: nome d'usuariu

en: User
ast: Usuariu

en: status
ast: estáu

en: Role
ast: Rol

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: User management
ast: Xestión d'usuarios

en: Permissions
ast: Permisos

en: e-mail
ast: Corréu
