User Protect (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Save
el: Αποθήκευση

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: User
el: Χρήστης

en: status
el: κατάσταση

en: Role
el: Ρόλος

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: User management
el: Διαχείριση μελών

en: Permissions
el: Άδειες
