User protect (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Administer
hr: Administriraj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Save
hr: Spremi

en: username
hr: korisničko ime

en: User
hr: Korisnik

en: Role
hr: Uloga

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: User management
hr: Upravljanje korisnicima

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: e-mail
hr: e-mail adresa

en: change own password
hr: izmjena vlastite lozinke
