User protect (6.x-1.3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: status
ku: ڕەوش

en: Role
ku: ڕۆل

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: User management
ku: بەڕێوەبردنی بەکارهێنەران

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: e-mail
ku: ئیمێل

en: openid
ku: openID
