User protect (6.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: User
ps: غړی

en: Role
ps: ونډه

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Permissions
ps: اجازې
