User protect (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Operations
hu: Műveletek

en: Save
hu: Mentés

en: username
hu: felhasználónév

en: password
hu: jelszó

en: User
hu: Felhasználó

en: status
hu: állapot

en: Role
hu: Szerepkör

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: help section
hu: súgó rész

en: defaults
hu: alapértelmezések

en: User management
hu: Felhasználókezelés

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: roles
hu: szerepkörök

en: deletion
hu: törlés

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: Name protection.
hu: Név védelem.

en: E-mail protection.
hu: E-mail védelem.

en: Password protection.
hu: Jelszóvédelem.

en: Status protection.
hu: Állapotvédelem.

en: Role protection.
hu: Szerepkör-védelem.

en: Deletion protection.
hu: Törlésvédelem.

en: All edits protection.
hu: Minden szerkesztés védelme.

en: Protection type.
hu: Védelem típusa.

en: The User Protect module was uninstalled successfully.
hu: A <em>User Protect</em> modul eltávolítása sikerült.

en: OpenID protection.
hu: OpenID védelem.
