User protect (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Role
az: Rollar

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Permissions
az: İcazələr

en: roles
az: rollar
