User protect (6.x-1.3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: delete
fi: poista

en: Administer
fi: Ylläpito

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Save
fi: Tallenna

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: password
fi: salasana

en: User
fi: Käyttäjä

en: status
fi: tila

en: Role
fi: Rooli

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: User management
fi: Käyttäjien hallinta

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: %user is already on this list.
fi: %user on jo tällä listalla.

en: The username is invalid.
fi: Virheellinen käyttäjänimi.

en: %user is now protected.
fi: %user on nyt suojattu.

en: Protection settings updated.
fi: Suojausasetukset on päivitetty.

en: Bypass settings updated.
fi: Ohitusasetukset on päivitetty.

en: Auto-protect new users
fi: Suojaa automaattisesti uudet käyttäjät

en: e-mail
fi: sähköposti

en: roles
fi: roolit

en: protections
fi: suojaukset
