User protect (6.x-1.5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: delete
tr: sil

en: Administer
tr: Yönet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Save
tr: Kaydet

en: username
tr: kullanıcı adı

en: User
tr: Kullanıcı

en: status
tr: durum

en: Role
tr: Rol

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: User management
tr: Kullanıcı yönetimi

en: Permissions
tr: İzinler

en: e-mail
tr: e-posta

en: roles
tr: roller
