User protect (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Administer
ur: انتظام

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: User
ur: صارف

en: status
ur: حالت
