User Queue (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Operation
bg: Действие
