User Queue (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: User name
bs: Korisničko ime
