User Queue (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Operation
eo: Operacio
