Userqueue (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Operation
fa: عملکرد

en: User name
fa: نام کاربری
