User Queue (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Operation
fi: Toimenpide

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Delete profile
fi: Poista profiili

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Queue title
fi: Jonon otsikko

en: Remove from queue
fi: Poista jonosta

en: Edit queue
fi: Muokkaa jonoa

en: Queue ID
fi: Jonon ID

en: Queue size
fi: Jonon koko
