User Queue (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Add
ka: დამატება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
