User Queue (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Operation
ku: کردار
