User Queue (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Operation
lt: Veiksmai

en: User name
lt: Nario vardas
