User Queue (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på
