User Queue (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
