User Queue (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
