User Queue (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Operation
ast: Operación
