User Queue (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Operation
be: Аперацыя
