User Queue (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Operation
el: Λειτουργία

en: User name
el: Όνομα χρήστη
