User Queue (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Operation
et: Operatsioon

en: User name
et: Kasutajanimi
