User Queue (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
