User Queue (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Operation
hr: Operacija
