User Queue (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Operation
ja: 操作

en: User name
ja: ユーザー名
