User Queue (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Operation
jv: Operasi
