User Queue (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Operation
kk: Операция
