User Queue (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
