User Queue (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा
