User Queue (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Operation
nl: Bewerking

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Remove from queue
nl: Uit de wachtrij verwijderen

en: Queue size
nl: Grootte van de wachtrij
