User Queue (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Operation
oc: Operacion
