User Queue (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži
