User Queue (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Operation
ta: செயல்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
