User Queue (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు
