User Queue (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: User ID
uk: ID користувача

en: Operation
uk: Дія

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Are you sure you want to delete the profile '@name'?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити профіль '@name'?

en: Queue title
uk: Заголовок черги

en: Remove from queue
uk: Вилучити із черги

en: Queue ID
uk: ID черги

en: Queue size
uk: Розмір черги
