Userqueue (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
