Util (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: Throttle
hi: थ्रॉटल/ नियंत्रण करें

en: Other
hi: अन्य

en: Permission
hi: अनुमति

en: @module module
hi: @module मोड्यूल
