Util (6.x-3.0-rc1) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: Module
ca: Mòdul

en: Throttle
ca: Regula

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Contains
ca: Conté

en: Other
ca: Altres

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: Clear
ca: Neteja

en: User's ID
ca: L'ID de l'usuari

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Moderate
ca: Modera

en: warning
ca: avís

en: Enabled filters
ca: Filtres habilitats

en: critical
ca: crític

en: Permission
ca: Permís

en: @module module
ca: mòdul @module

en: Incompatible with this version of Drupal core
ca: Incompatible amb aquesta versió de Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
ca: Aquesta versió és incompatible amb la versió !core_version del nucli de Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
ca: Incompatible amb aquesta versió de PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ca: Aquest mòdul requereix la versió @php_required de PHP i és incompatible amb la versió !php_version.

en: Read/Write
ca: Lectura/Escriptura

en: Promote to front page
ca: Promou a la portada

en: and
ca: i

en: Minimum number of words
ca: Nombre mínim de paraules

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: alert
ca: alerta

en: emergency
ca: emergència

en: Filter log messages
ca: Filtrar els missatges de registre

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.
