Util (6.x-3.0-rc1) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ninguno

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Throttle
gl: Regulación

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Contains
gl: Contén

en: Other
gl: Outro

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: warning
gl: advertencia

en: critical
gl: crítico

en: Permission
gl: Permiso

en: @module module
gl: módulo @module

en: incompatible
gl: incompatíbel

en: Incompatible with this version of Drupal core
gl: Incompatíbel con esta versión do núcleo de Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
gl: Esta versión é incompatíbel coa versión !core_version do núcleo de Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
gl: Incompatíbel con esta versión de PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
gl: Este módulo require a versión de PHP @php_required e é incompatíbel coa versión de PHP !php_version.

en: Read/Write
gl: Lectura/Escritura

en: Promote to front page
gl: Promocionar á páxina principal

en: and
gl: e

en: Minimum number of words
gl: Número mínimo de palabras

en: alert
gl: alerta

en: emergency
gl: emerxencia

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.
