Util (6.x-3.0-rc1) - en to kk translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Throttle
kk: Тротл

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: warning
kk: ескерту

en: critical
kk: cыни

en: Permission
kk: Құқық

en: @module module
kk: @module модулі

en: incompatible
kk: үйлесімсіз

en: Incompatible with this version of Drupal core
kk: Drupal ядросының бұл нұсқасымен сәйкес келмейді

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
kk: Бұл нұсқа Drupal core-дың !core_version нұсқасымен сыйыспайды.

en: Incompatible with this version of PHP
kk: PHP-дің бұл нұсқасымен сәйкес келмейді

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл модулге PHP-дің @php_required нұсқасы керек, және де !php_version нұсқасың қолдамайды.

en: Read/Write
kk: Оқу/Жазу

en: Promote to front page
kk: Басты бетке шығару

en: and
kk: және

en: Minimum number of words
kk: Ең аз сөздер саны

en: alert
kk: ескерту

en: emergency
kk: авария

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.
