Util (6.x-3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: Įjungta

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Jokio

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Contains
lt: Turi

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Other
lt: Kiti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: warning
lt: įspėjimas

en: Enabled filters
lt: Įjungti filtrai

en: critical
lt: kritiška

en: Permission
lt: Teisė

en: @module module
lt: @module modulis

en: incompatible
lt: nesuderinama

en: Incompatible with this version of Drupal core
lt: Nesuderinama su šia Drupal šerdies versija

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
lt: Ši versija nesuderinama su !core_version Drupal šerdis versija

en: Incompatible with this version of PHP
lt: Nesuderinama su šia PHP versija

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiam moduliui reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Package
lt: Pakuotė

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: and
lt: ir

en: Minimum number of words
lt: Mažiausias žodžių skaičius

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.
