Util (6.x-3.0-rc1) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Throttle
sl: Zaduši

en: Published
sl: Objavljeno

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: warning
sl: opozorilo

en: Enabled filters
sl: Omogočeni filtri

en: critical
sl: kritično

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: @module module
sl: modul @module

en: Read/Write
sl: Branje/pisanje

en: Promote to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: and
sl: in

en: Minimum number of words
sl: Najmanjše število besed

en: alert
sl: opozorilo

en: emergency
sl: urgentno
