Util (6.x-3.0-rc1) - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: enabled
tr: etkin

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tür

en: disabled
tr: etkin değil

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Comments
tr: Yorumlar

en: error
tr: hata

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Version
tr: Sürüm

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Herhangi bir kayıt iletisi mevcut değil.

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Module
tr: Eklenti

en: Throttle
tr: Kısma

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Filtre

en: Contains
tr: İçerir

en: Verbose
tr: Detaylı

en: Other
tr: Diğer

en: Clear
tr: Temizle

en: User's ID
tr: Kullanıcının ID'si

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: warning
tr: uyarı

en: Enabled filters
tr: Etkin filtreler

en: critical
tr: kritik

en: Permission
tr: İzinler

en: @module module
tr: @module eklentisi

en: incompatible
tr: uyumlu değil

en: Incompatible with this version of Drupal core
tr: Bu Drupal çekirdek sürümü ile uyumlu değil

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
tr: Bu sürüm, Drupal'ın çekirdeğinin !core_version sürümü ile uyumsuzdur.

en: Incompatible with this version of PHP
tr: Bu PHP sürümü ile uyumlu değil

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
tr: Bu eklenti için PHP'nin @php_required sürümü gereklidir; !php_version versiyonu ile uyumlu değildir.

en: Read/Write
tr: Okunur/Yazılır

en: Package
tr: Paket

en: Promote to front page
tr: Ön sayfaya yükselt

en: and
tr: ve

en: Minimum number of words
tr: Kelime sayısının alt sınırı

en: alert
tr: uyarı

en: emergency
tr: acil

en: Filter log messages
tr: Günlük iletilerini süz

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.
