Util (6.x-3.0-rc2) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: כינוי

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Comments
he: תגובות

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Message
he: מסר

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Throttle
he: מצערת

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Contains
he: מכיל

en: Other
he: אחר

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Clear
he: ניקוי

en: User's ID
he: מזהה המשתמש

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: warning
he: אזהרות

en: critical
he: קריטי

en: Permission
he: הרשאה

en: @module module
he: רכיב @module

en: incompatible
he: לא תואם

en: Incompatible with this version of Drupal core
he: לא תואם לגרסה זו של דרופל

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
he: גירסה זו אינה תואמת לגרסת !core_version של ליבת דרופל.

en: Incompatible with this version of PHP
he: לא תואמת לגירסה הזו של PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
he: למודול זה נחוץ PHP גירסה @php_required ואיננה תואמת ל-PHP גירסה !php_version.

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: Package
he: חבילה

en: Promote to front page
he: קדם לדף הראשי

en: and
he: וגם

en: Minimum number of words
he: מספר מינימלי של מילים

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: alert
he: התראה

en: emergency
he: מקרה חרום

en: Filter log messages
he: סנן מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.
