Util (6.x-3.0-rc2) - en to ku translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Throttle
ku: خنکاندن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Other
ku: هیتر

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Enabled filters
ku: چالاککردنی پاڵێوەکان

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: @module module
ku: مۆدیولی @module

en: Read/Write
ku: خوێندنەوە/نووسین

en: Promote to front page
ku: بینێئره‌ بۆ په‌ڕه‌ی سه‌ره‌کی

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Minimum number of words
ku: کەمترین وشه‌ی ڕێپێدراو

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: emergency
ku: ترسناک

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار
