Util (6.x-3.0-rc2) - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: enabled
nn: aktivert

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: error
nn: feil

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Throttle
nn: Begrensing

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Contains
nn: Inneheld

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: warning
nn: åtvaring

en: critical
nn: kritisk

en: @module module
nn: @module modul

en: Read/Write
nn: Les/skriv

en: Package
nn: Pakke

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med

en: alert
nn: alarm

en: emergency
nn: naudstilfelle

en: Filter log messages
nn: Filtrer loggelement

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.
